O firmie

Kim jesteśmy?

Firma Urgo Polfa Łódź została założona w 1999 roku, aby dostarczać najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej. Firma Urgo Polfa Łódź jest obecnie częścią francuskiej grupy URGO – firmy rodzinnej o zasięgu międzynarodowym -  specjalizującej się w produkcji i dystrybucji preparatów typu „self care” oraz środków do specjalistycznego opatrywania ran.  Grupa URGO łączy śmiałość rodzinnego biznesu i siłę międzynarodowej grupy, co wyróżnia ją na rynku i co stanowi o jej sile. Grupa zatrudnia ponad 2600 pracowników na całym świecie. Firma Urgo Polfa Łódź stanowi jeden z głównych filarów działań grupy na arenie międzynarodowej.

Dwie nadrzędne marki w bogatym portfolio firmy Urgo Polfa Łódź to Polfa-Łódź oraz Urgo. Polfa-Łódź to polska marka, która  specjalizuje się w tworzeniu najwyższej jakości produktów leczniczych, suplementów diety oraz produktów biobójczych. Już od  ponad 80 lat  firma cieszy się ogromnym zaufaniem  polskich konsumentów, którzy doceniają wysoką jakość, skuteczność i bezpieczeństwo oferowanych produktów*.

Laboratoria Urgo to francuska firma rodzinna  będąca  ekspertem w dziedzinie  ochrony zdrowia konsumentów już od ponad 50 lat. Z roku na rok  firma potwierdza swoją pozycję lidera w segmencie  preparatów pierwszej pomocy,  budując  skuteczność terapeutyczną dzięki stałemu dążeniu do innowacji oraz inwestycjom w badania i rozwój.
Firma Urgo Polfa Łódź jest także wyłącznym dystrybutorem wielu uznanych i cenionych na całym świecie laboratoriów dermokosmetycznych specjalizujących się w dziedzinie poprawiania kondycji skóry problematycznej jak również kompleksowej prewencji przeciwstarzeniowej: francuskie Laboratoria URIAGE  i SVR oraz belgijskie Laboratorium AURIGA. Zaś w  portfelu medycyny estetycznej znajduje się hiszpańskie Laboratorium MESOESTETIC, francuskie Laboratorium FILORGA, oraz amerykańska NEOSTRATA wraz z wywodzącą się z tego samego laboratorium marką Exuviance.

Oferując naszym Klientom i Partnerom  handlowym najwyższej jakości produkty z tak uznanych marek, jesteśmy doskonałym Partnerem do wspólnej działalności w każdym sektorze usług medycznych, poczynając od pierwszej pomocy poprzez leki OTC i suplementy diety, skończywszy na pielęgnacji dermatologicznej.
Firmę Urgo Polfa Łódź tworzy doświadczony zespół profesjonalistów, którzy wkładają całą swoją pracę oraz serce w to aby stale dynamicznie rozwijać naszą ofertę. Dążymy do tego, aby nasze produkty miały szeroki wpływ na poprawę jakości życia naszych klientów, były synonimem bezpieczeństwa oraz gwarantem najwyższej jakości.

 

*90% badanych ufa marce Polfa Łódź

91% badanych uważa, że jej produkty są wysokiej jakości

92% badanych uważa, że marka oferuje skuteczne produkty

TNS, Quantitative Study, N=640 women 25+, July 2014